Cevizlidere Halı Yıkama

Cevizlidere Halı Yıkama

Ankara’da hizmet vermekte olan firmamız halı yıkama hizmeti ile bölgedeki talepleri karşılayarak sorunsuz hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Devamlı olarak kullandığınız ve kirlenen halılarınız için Cevizlidere halı yıkama çalışmalarıyla kısa süre içerisinde tamamlanacak işlemin ardından halıları yeniden kullanıma hazır şekilde teslim etmekteyiz. Uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında her ayrıntıya dikkat edilmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde bölgede sorunsuz hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktayız. Firmamız yıllar önce başlamış olduğu çalışmaları aralıksız şekilde devam ettirerek sektörde özellikle kaliteli hizmetin adresi olarak talepleri karşılamaktadır. Kullanmış olduğumuz son sistem teknolojiye sahip otomatik makineler sayesinde yıkama işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti

Fabrika içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz halı yıkama çalışmalarının yanı sıra yerinde yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. Talep edilmesi durumunda istediğiniz adrese yönlendirilecek olan ekibimiz tarafından otomatik makinelerle yıkama işlemi yapılmaktadır. Yerinde yapılacak olan yıkama işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Özellikle yurt, cami, kreş gibi pek çok farklı alanda kullanılmakta olan halılar için yapılacak olan çalışmalar arasında yer almaktadır.

Yaşanabilecek her türlü probleme karşı ekibimiz tarafından alınan güvenlik önlemler sayesinde halılarınızı sorunsuz şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Uzman ekibimiz yapılacak olan her çalışma için yeterli bilgi ve deneyime sahiptir. Bu sayede her aşamada gösterilen imtina sayesinde sorunsuz şekilde yıkama işlemi yapılmasını sağlamaktayız.

Antibakteriyel Şampuanlarla Hijyenik Temizlik

Fabrikamız içerisinde bulunan otomatik makineler yıkama işleminin sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Aşamalı olarak yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında antibakteriyel şampuan kullanarak halıların daha hijyenik şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede halılarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Farklı türlerdeki halılar için gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri sırasında en uygun yöntemi belirleyen ekibimiz herhangi bir problem yaşanmadan yıkama işlemini tamamlamaktadır.

Devamlı olarak kullanılmakta olan halılar zaman içerisinde kirlenecek özellikle küçük çocukların yaşadığı alanlarda sağlık açısından problem yaşanmasına neden olabilir. Halıların içerisinde biriken toz ve kalıntılar bakterilerin oluşumuna neden olmaktadır. Antibakteriyel şampuanlar ile yapmış olduğumuz yıkama işlemleri sayesinde bu konuda güvenilir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Hızlı Teslimat

Adresinizden alınan halılarınız fabrikamız içerisinde yapılacak olan yıkama işleminin ardından yeniden adresinize teslim edilmektedir. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz yapılacak olan her çalışmada göstermiş olduğu hassasiyet ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından kapalı kurutma alanlarında gerçekleştirmiş olduğumuz kurutma işlemleri ile halıları kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Halılarda bulunan lekelere karşı leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir. Bu sayede halılarınızın ilk günkü gibi tertemiz olması sağlanmaktadır. Yeterli kapasiteyle gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde Cevizlidere halı yıkama hizmeti ile bölgedeki taleplerinizi karşılayarak kaliteli beklenilen hizmet almanızı sağlamaktayız.

Cevizlidere Halı Yıkama Fiyatları

Halılara göre belirlenmiş olan metrekare fiyatları üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Yün halı, Nepal halı, Çin halısı, Shaggy halı, dokuma halı ya da makine halısı gibi birbirinden farklı özelliklere sahip olan halılarınız için belirlenecek olan halı yıkama fiyatları ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek kontroller dahilinde hesaplanmaktadır. Yıkattırmak istediğiniz halılar için belirlenecek olan toplam tutar üzerinden hizmet sağlamaktayız.

Firmamız hizmete başladığı günden itibaren kalite bir hizmet sunmak adına belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun şekilde çalışmalarına devam ettirmektedir. Sorunsuz hizmet almak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek kısa sürede istedikleri adrese geri dönüş alabilirler. Destek hattımız üzerinden yapılacak olan görüşmeler dahilinde merak ettiğiniz konularda bilgi almanızı sağlamaktayız.
Cevizlidere Halı Yıkama Facebook SayfasıCevizlidere Halı Yıkama Twitter SayfasıCevizlidere Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK